Jesteś w: Strona główna / Letnia baza

Letnia baza

Letnia baza MCN jest nad jeziorem Mamry. Aby dojechać do nas należy z Giżycka skierować się do Węgorzewa, przejechać przez nie cały czas prosto, kierując się na Kętrzyn (Korsze)
Po przejechaniu Węgorzewa dojeżdżamy do wioski Trygort, zaraz za znakiem ograniczającym prędkość do 40 km/h, na ostrym zakręcie w prawo, po lewej stronie widzimy wjazd na szutrową drogę i w nią skręcamy.
Prowadzi ona na półwysep zwany "Zwierzyniecki Róg", na betonowym słupie widoczna jest tablica z napisem "Camping, baza nurkowa". Po przejechaniu około 1000 m po lewej stronie znajduje się zjazd z tablicą widoczną na zdjęciu poniżej :)

 
UWAGA!!!
Od 2007 roku jest to nasze nowe miejsce

mcn

Tak wygląda baza z zewnątrz 
Kursanci przygotowują sprzęt nurkowy przed bazą MCN, po czym pakują go na podstawiony wóz i jadą około 200 m do portu MCN. Tam przepakowujemy się na łodzie desantowe i wypływamy na jezioro. 
W budynku bazy prowadzone są wykłady i prezentacje. 
W Letniej Bazie MCN oferujemy 21 miejsc noclegowych. W naszym schronisku, na poddaszu, jest 5 czteroosobowych pokoi. Łazienki i prysznice są piętro niżej, na poziomie świetlicy, gdzie prowadzone są wykłady i prezentacje. Tam też spożywane są posiłki.

Nocleg powinien być poprzedzony wcześniejszą rezerwacją. 

To co jest dla nas bardzo ważne z nie-nurkowego punktu widzenia to, że atmosfera u nas jest bardzo rodzinna.