Jesteś w: Strona główna / Kursy i szkolenia / Kursy CMAS

Kursy CMAS

KDP CMAS

Szkolenie w Mazurskim Centrum Nurkowym

prowadzone jest według programu szkolenia KDP/CMAS.

 

Nauka nurkowania w Mazurskim Centrum Nurkowym postawiona jest na wysokim poziomie. Nasi uczniowie, po ukończeniu kursu są świetnymi, dobrze wyszkolonymi płetwonurkami w zakresie swoich uprawnień.

 

Kurs na stopień podstawowy płetwonurka P 1

Podstawowy kurs płetwonurkowania dla osób które nie nurkowały nigdy wcześniej i chciałyby nauczyć się nurkowania do głębokości 20 metrów w bezpieczny sposób, oraz zdobyć międzynarodowe uprawnienia. Na stopniu podstawowym, nauka nurkowania jest relaksem, przyjemnym spędzeniem pięciu dni wakacji :)

Kurs na stopień średni płetwonurka P 2

Kurs na stopień średni dla płetwonurków posiadających stopień podstawowy i pewne doświadczenie. Na tym kursie nauczymy Was bezpiecznego nurkowania z partnerem, do głębokości 40 m. Na tym poziomie, nauka nurkowania przeplatana jest z elementami ratownictwa nurkowego i powierzchniowego.

Kurs na stopień wyższy płetwonurka P 3

Stopień wyższy płetwonurka dla osób doskonale radzących sobie pod wodą, uczy, jak prowadzić i kierować nurkowaniem w zakresie głębokości do 50m. Jest to najwyższy stopień w nurkowaniu rekreacyjnym, dlatego też na tym kursie musimy dać dużo z siebie :). Tutaj musimy być świetnymi organizatorami nurkowań, przewodnikami podwodnymi i kierownikami akcji nurkowych. Nauka nurkowania na tym poziomie jest minimalna, nacisk kładziemy na organizację, decyzyjność i odpowiedzialność za przygotowanie akcji nurkowych.
[1]